Farby na kov

V kategórii farby na kov nájdete všetko potrebné nato, aby ste vytvorili dokonalý vzhľad na kovovom povrchu, účinne ho chránili proti klimatickým podmienkam, korózii a iných negatívnych vplyvov, ktoré ovplyvňujú jeho celkovú životnosť.

Na výber máte produkty od overených výrobcov a značiek. Nájdete tu prehľadne rozdelené produkty do interiéru a exteriéru, farby riediteľné vodou alebo riedidlom, rozdelenie podľa výsledného vzhľadu, podľa zloženia alebo podľa toho čo konkrétne chcete natierať prípadne aký podklad chcete natierať. 

Nezabúdajte na prípravu povrchu pred aplikáciou, vybrať si môžete základné alebo vrchné farby, prípadne takzvané "jednošichtovky", teda základná a vrchná farba v jednom. 

Ak si neviete dať rady, ktorý výrobok je ten najlepší pre Vašu prácu, pokojne nás kontaktujte a s výberom Vám pomôžeme.

1 položiek celkom
colorlak akrylcol lesk v 2046 leskla rychleschnuca vrchna farba
Novinka
Colorlak Akrylcol Lesk V2046
Momentálne nedostupné
od €10,10

Colorlak Akrylcol Lesk V2046 je lesklá rýchloschnúca vrchná farba, ktorá sa používa k najrôznejším interiérovým a exteriérovým náterom dreva, drevených materiálov, na náter kovu...

Kód: V2046-A-C1999-L.60

Nenašli ste produkt, ktorý by Vám vyhovoval, alebo ho nemáme v ponuke? Nevadí, ozvite sa nám a nájdeme spoločné riešenie. Ak ho nemáme v ponuke ešte to neznamená, že Vám ho nevieme dodať. Denne sa snažíme o rozšírenie sortimentu, aby sme Vám ponúkli čo najširší výber.