Farby na kov

V kategórii farby na kov nájdete všetko potrebné nato, aby ste vytvorili dokonalý vzhľad na kovovom povrchu, účinne ho chránili proti klimatickým podmienkam, korózii a iných negatívnych vplyvov, ktoré ovplyvňujú jeho celkovú životnosť.

Na výber máte produkty od overených výrobcov a značiek. Nájdete tu prehľadne rozdelené produkty do interiéru a exteriéru, farby riediteľné vodou alebo riedidlom, rozdelenie podľa výsledného vzhľadu, podľa zloženia alebo podľa toho čo konkrétne chcete natierať prípadne aký podklad chcete natierať. 

Nezabúdajte na prípravu povrchu pred aplikáciou, vybrať si môžete základné alebo vrchné farby, prípadne takzvané "jednošichtovky", teda základná a vrchná farba v jednom. 

Ak si neviete dať rady, ktorý výrobok je ten najlepší pre Vašu prácu, pokojne nás kontaktujte a s výberom Vám pomôžeme.

1 položiek celkom
Colorlak 1K Polyuretan U 2210 Jednovrstva Polyuretanova Farba
Novinka
Colorlak 1K Polyuretán U2210
Momentálne nedostupné
od €12,80

Colorlak 1K Polyuretán U-2210 je jednozložková, jednovrstvová, polo matná polyuretánová farba na kov v interiéri a exteriéri. Polyuretán je predurčený na viac zaťažované povrchy...

Kód: U2210-A-R6005-L.60

Nenašli ste produkt, ktorý by Vám vyhovoval, alebo ho nemáme v ponuke? Nevadí, ozvite sa nám a nájdeme spoločné riešenie. Ak ho nemáme v ponuke ešte to neznamená, že Vám ho nevieme dodať. Denne sa snažíme o rozšírenie sortimentu, aby sme Vám ponúkli čo najširší výber.